Thursday December 13th 2018

Dlaczego ludzie nadal chodzą do kina?


Od kilku lat wydaje się każdemu, że kino jest już praktycznie martwe. Po co ktoś musi iść daleko do kina, płacić kilkanaście (a czasami nawet i kilkadziesiąt) złotych za bilety, podobną kwotę za jedzenie, skoro może ten sam film obejrzeć w domu, legalnie, za pomocą różnych usług typu NetFlix, lub różnych internetowych wypożyczalni filmów? Kino jednak nadal ma sens.

Świetny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi

Kino jest miejscem, do którego raczej nie chodzi się samemu – po prostu ze względu na specyfikę tego miejsca. Dlatego też, jeżeli chcecie obejrzeć najnowszą premierę filmu, na który długo czekaliście to warto jest pójść do kina ze znajomymi, lub też z innymi bliskimi Wam osobami, czyli np. z rodziną – jest to dużo ciekawsze niż iście samemu. Zawsze po seansie można porozmawiać o tym, co sądzicie o filmie, wyrazić swoją opinię oraz skomentować, co wam się podobało a co było nie tak.

Niesamowita jakość

Nieważne jaki posiadacie w swoim mieszkaniu sprzęt – to nigdy nie dorówna on jakości w kinach. Wystarczy spojrzeć na to, jaka zaawansowana technologia tam operuje – olbrzymia ilość głośników w ścianach i na suficie, olbrzymi ekran projekcyjny oraz niesamowita jakość dzięki nowoczesnemu projektorowi – takiego czegoś nigdy nie osiągniemy w warunkach domowych, ze względu na wielki koszt oraz brak miejsca. Jeżeli chcecie zobaczyć najnowsze filmy w najlepszej jakości, to koniecznie musicie udać się do kina.

Nie trzeba nic robić

Żeby oglądać filmy czy seriale w domu za pomocą usług subskrypcyjnych, trzeba zakładać konto, pamiętać wszystkie dane, podpinać do konta kartę płatniczą i załatwiać wiele różnych rzeczy – jednak z kinem jest inaczej. Do kina po prostu idziemy, płacimy za bilet i wchodzimy na salę. Niektórzy płacą właśnie za wygodę – nie muszą bawić się w żadne płatności cykliczne, konta ani podobne rzeczy, wolą po prostu zapłacić, mieć wszystko z głowy i zobaczyć swój ulubiony film na wielkim ekranie.

Pages

Interesting Sites

    Archives