Thursday December 13th 2018

Ciekawe pomysły na prezenty świąteczne – wyjście do kina

Kino to jest uniwersalne miejsce – możemy tam pójść z dziewczyną, z dziećmi, z żoną, z rodziną czy po prostu ze znajomymi i będziemy się dobrze bawić. Jest ono też częstym wyborem, jeśli chodzi o pomysły na prezenty świąteczne – wiele osób na Święta Bożego Narodzenia idzie ze swoją drugą połówką do kina na jakiś ciekawy film.

Kino na święta lepsze niż tradycyjne prezenty świąteczne?

kino jako prezent świąteczny
Moim zdaniem nie, o wiele lepiej jest po prostu podarować komuś klasyczny prezent świąteczny, taki jak np. czekoladki. Bilety na wspólne wyjście do kina powinny być jedynie dodatkiem do głównego prezentu. Na przykład – bombonierka czekoladowa z biletami na ulubiony film w środku. Takie prezenty są najlepsze, ponieważ nie są „powtarzalne”, i coś w sobie skrywają.

Ile powinna wynosić cena takiego prezentu

Cena nie powinna grać roli przy wyborze prezentu, chyba że planujemy kupić coś drogiego. Ja nigdy nie byłem fanem drogich prezentów, ponieważ jak dla mnie w obdarowywaniu się nawzajem liczy się gest, a nie to kto ile pieniędzy wydał. Bilety do kina, razem z czymś co druga osoba kocha są naprawdę dobrym prezentem, i zazwyczaj nie drogim. Po co mamy przepłacać na coś, co się nie przyda, jak możemy kupić komuś praktyczny prezent?

Bilety do kina na Mikołaja, a normalny prezent świąteczny pod choinkę

To też jest bardzo dobre rozwiązanie, ze względu na to że przez cały okres świąteczny zazwyczaj mamy bardzo mało czasu. Osobiście zawsze musiałem brać bilety do kina z bardzo dużym wyprzedzeniem, żeby mieć stuprocentową pewność że ja i osoba której podarowałem bilet będzie miała czas pójść. Podarowanie komuś na Mikołaja takich biletów, zaplanowanych jedynie na kilka dni do przodu może być o wiele lepszym wyjściem niż podarowaniem ich w święta. Zazwyczaj każdy będzie miał czas w okolicach szóstego grudnia, a po Wigilii raczej nikt. Ja zazwyczaj próbuje się po cichu zorientować, kto kiedy ma czas i kiedy lepiej jest podarować mu takie bilety na wspólny, świąteczny wypad do kina.

Pomysły na prezenty świąteczne dla sportowca – czego unikać

More from category

Inteligentne soczewki kontaktowe
Inteligentne soczewki kontaktowe

One… nagrywają! To nie jest surrealistyczny żart. Trwają pracę nad wytworzeniem czegoś, co można umieścić [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives