Thursday December 13th 2018

Najlepsze seriale 2016

Sherlock?

Serial ten jest uwielbiany przez rzeszę ludzi na całym świecie. Podbił serca nie tylko tych, którzy lubią kryminały z tęgimi umysłami, które rozwiązują zagadki związane z zabójstwami. Sherlock do tej pory składa się z trzech sezonów. Jest to łącznie dziewięć półtoragodzinnych seansów, ale jakże ciekawych. W tym roku niestety nie doczekamy się premiery czwartego sezonu przygód Sherlocka Holmesa i doktora Watsona (premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2017 rok). Widzowie dostali za to w styczniu odcinek specjalnym który pewnie przyjął się równie ciepło, jak nie-ciepły jest tytuł tego odcinka: Sherlock i upiorna panna młoda. Są to przygody współczesnego Sherlocka, dziejące się w przeszłości.

The walking dead

Być może nie jest to serial wybitny. Na pewno uchodzi jednak za jeden z najlepszych seriali, jeśli chodzi o tematykę postapo. Zombie, to ostatnio temat na czasie. Co prawda, pierwszy sezon wydawał się nieco amatorski. Spowodowane to było jednak przez niski budżet w stosunku do potrzeb serialu. Teraz, gdy osiągnął popularność, siódmy szósty sezon rozgrzał widzów do czerwoności i na pewno przynosi twórcom wymierne zyski. Zakończenie niedawno zakończonego sezonu do dziś roznosi się echem po różnych portalach czy forach. Wszystko przez owiane tajemnicą ostatnie kilka minut ostatniego epizodu. Niestety, fani będą musieli poczekać do jesieni, jednak pierwszy odcinek siódmego sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie i będzie na pewno zaskakująco.

Gra o tron

pobrane

Który serial jest bardziej nieprzewidywalny od tego produktu stacji HBO? Nie potrafię znaleźć tak bogatej w efekty, solidność wykonania i jakość produkcji, która dodatkowo będzie bawić się z widzem w ciuciubabkę. Gra o tron to ekranizacja złożonej z kilku ksiąg powieści fantasy, napisanej przez Georga RR Martina. To ten człowiek, najwolniej piszący autor na świecie, słynie z tego, że lubi uśmiercać głównych bohaterów, których watek rozkręcił, a którzy są ulubieńcami fanów serialu. Jednak jest w tym serialu to coś. Poza smokami rzecz jasna. Mało jest produkcji, w których zastosowany jest realizm. Choć tutaj serial jest z branży fantasy, to wydaje się, że jest bardziej prawdziwy od niejednego filmu z happy-endem.

More from category

Miasteczko Twin Peaks
Miasteczko Twin Peaks

Kultowy serial Miasteczko Twin Peaks jest serialem, który na pewno kojarzony jest przez nieco starszych widzów. [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives